Tyflopedagog

Data publikacji: 2024-03-28
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: myślenicki, Myślenice, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Tyflopedagog

Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
praca indywidualna z uczniem

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsp.edu.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
122720820
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ – MAŁOPOLSKA SZKOŁA GOŚCINNOŚCI IM. TYTUSA CHAŁUBIŃSKIEGO W MYŚLENICACH
Przedmiot/Stanowisko: Tyflopedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 6
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Myślenice (Małopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Indywidualna praca z uczniemWymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym (oligofrenopedagogika)Zakres obowiązków:wspomaganie pracy uczniaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekreta...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Myślenice (Małopolskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Indywidualna praca z uczniemWymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym (oligofrenopedagogika)Zakres obowiązków:wspomaganie pracy uczniaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekreta...
  • Logopeda
    Myślenice (Małopolskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:LogopedaWymagania:wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:praca indywidualna z uczniemWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zsp.edu.plW razie pytań zapraszamy...