Tyflopedagog

Data publikacji: 2024-04-03
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: oświęcimski, Oświęcim, Małopolskie, Polska
Zatrudnimy nauczyciela specjalistę- tyflopedagoga do prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego z niepełnosprawnością sprzężoną: niepełnosprawność ruchowa, słabowidzenie

Wymagania:
Dokumenty potwierdzające kwalifikacje

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć rewalidacyjnych z dzieckiem w wieku przedszkolnym.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mp17@eduoswiecim.pl
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 17
Przedmiot/Stanowisko: Tyflopedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 1