Tyflopedagog

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: bełchatowski, Kleszczów, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Zajęcia rewalidacyjne z uczniem posiadającym orzeczenie - niedowidzący

Wymagania:
specjalista tyflopedagog

Zakres obowiązków:
zajęcia rewalidacyjne z uczniem liceum

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
zspkleszczow@zspkleszczow.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
447316560
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W KLESZCZOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Tyflopedagog
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pedagog specjalny
    Strzelce (Łódzkie) Zastępstwo 2
    Opis oferty pracy:Oferta pracy dla nauczyciela prowadzącego zajęcia rewalidacyjneWymagania:Odpowiednie kwalifikacje
  • Pedagog specjalny
    Piotrków Trybunalski (Łódzkie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:pedagog specjalnyWymagania:wyższe wykształcenie magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym z zakresu pedagogiki specjalnejZakres obowiązków:nauczyciel- pedagog specjalnyWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:ul.S...
  • Psycholog
    Popów Głowieński (Łódzkie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Zespół Szkolno-Przedszkolny w Popowie Głowieńskim zatrudni psychologa w wymiarze 11 godzin tygodniowo. Dni i godziny pracy do ustalenia.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Zespół Szkolno-Przedszkolny w Popowie ...