Tyflopedagog

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: krakowski, Świątniki Górne, Małopolskie, Polska
Poszukujemy nauczyciela na stanowisku nauczyciela współorganizującego dla dziecka. Koniecznie z kwalifikacjami Tyflopedagog. Proponowane godziny pracy 9:00- 13:00. Miła atmosfera pracy. Zatrudnienie wg Karty Nauczyciela.

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe

Zakres obowiązków:
Praca jako nauczyciel współorganizujący w grupie dzieci 5,6 latków. Obowiązki wg karty nauczyciela.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole1@swiatniki-gorne.pl

505100337
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 1
Przedmiot/Stanowisko: Tyflopedagog