wychowanie do życia w rodzinie

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: warszawski zachodni, Łomianki, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
nauczyciel wdż

Wymagania:
pp

Zakres obowiązków:
nauczyciel wdż

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp1@edulomianki.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
227511554
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII KOWNACKIEJ W ŁOMIANKACH
Przedmiot/Stanowisko: wychowanie do życia w rodzinie
Liczba godzin (w tygodniu): 3
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • wychowanie do życia w rodzinie
    Łomianki (Mazowieckie) Wakat 3
    Opis oferty pracy:nauczyciel wdżWymagania:ppZakres obowiązków:nauczyciel wdżWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp1@edulomianki.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:227511554
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Grabów nad Pilicą (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka angielskiego w szkole podstawowejWymagania:wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Stara Niedziałka (Mazowieckie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:praca w szkoleWymagania:wyższe magisterskie o zgodnym kierunkuZakres obowiązków:praca na stanowisku nauczyciela współorganizującego kształcenieWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:spniedzialka@op.pl lub bezpośre...