wychowanie przedszkolne

Data publikacji: 2024-01-22
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: m. Elbląg, Elbląg, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Nauczyciel wychowania przedszkolnego na zastępstwo do 30 czerwca 2024 za nieobecnego nauczyciela

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym

Zakres obowiązków:
Praca dydaktyczna i wychowawczo - opiekuńcza w grupie dzieci 4 letnich

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Przedszkole Nr 29 ul. Generała Andersa 5a lub na skrzynkę elektroniczną przedszkole29@elblag.eu

kontakt osobisty lub telefoniczny tylko z dyrektorem przedszkola : 55 6258170
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 29 W ELBLĄGU
Przedmiot/Stanowisko: wychowanie przedszkolne
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo