wychowanie przedszkolne

Data publikacji: 2024-03-12
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: ząbkowicki, Ziębice, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w Przedszkolu Na Orlej Polanie. Pełny etat.

Wymagania:
Ukończone studia wyższe, kierunkowe (wychowanie przedszkolne).

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela przedszkola wynikające z art. 6 Karty Nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pnop@oswiata-ziebice.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
748191365
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NA ORLEJ POLANIE
Przedmiot/Stanowisko: wychowanie przedszkolne
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel języka angielskiego
    Środa Śląska (Dolnośląskie) Wakat 36
    Opis oferty pracy:nauczyciel języka angielskiego w Liceum Ogólnokształcącym, Technikum i w Branżowej Szkole.Wymagania:Wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku filologia angielska oraz przygotowanie pedagogiczneWymagane dokumenty aplikacyjne prosi...
  • nauczyciel matematyki
    Wrocław-Psie Pole (Dolnośląskie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:prowadzenie lekcji matematykiWymagania:wykształcenie pedagogiczne, wyższe lub licencjackie uprawniające do nauczania matematyki w szkole podstawowejZakres obowiązków:prowadzenie lekcji matematykiWymagane dokumenty aplikacyjne prosim...
  • Nauczyciel języka angielskiego
    Wrocław-Psie Pole (Dolnośląskie) Wakat 21
    Opis oferty pracy:praca w jednozmianowym systemie, w przyjaznym, rozwijającym się zespoleWymagania:kwalifikacje koniecznego do prowadzenia lekcji języka angielskiego w szkole podstawowejZakres obowiązków:zgodny z obowiązkami nauczyciela wynikającymi ...