Wychowanie przedszkolne

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Przedszkole Nr 54 "Fantazja" poszukuje do swojej fantastycznej ekipy nauczyciela wychowania przedszkolnego w wymiarze pełnego etatu (25 h tygodniowo). Nasze Przedszkole charakteryzuje się wspaniałą atmosferą opartą na współpracy, codzienną obecnością lektora języka angielskiego w każdej grupie (przedszkole o profilu artystyczno-językowym).

Wymagania:
Oczekujemy:
- wykształcenie kierunkowe
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- cierpliwość, miłe usposobienie, łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi

Zakres obowiązków:
Praca opiekuńczo-wychowawczo-dydaktyczna w grupie mieszanej wiekowo: dzieci 3, 4, 5 i 6-letnich - Grupa "Tygryski".

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@p54.edu.gdansk.pl

58 557-24-12
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 54 "FANTAZJA" W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: Wychowanie przedszkolne