wychowanie przedszkolne

Data publikacji: 2024-04-05
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: pruszkowski, Pruszków, Mazowieckie, Polska
oferta pracy dla nauczyciela przedszkola, mile widziane doświadczenie w pracy na tym stanowisku

Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie, kierunek - wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna

Zakres obowiązków:
Praca opiekuńcza, wychowawcza i dydaktyczna z dziećmi w wieku 3-6 lat, współpraca ze środowiskiem rodzinnym wychowanków, prowadzenie dokumentacji pedagogicznej zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
na adres: Przedszkole Miejskie Nr 15, ul. Dębowa 8, 05-804 Pruszków
lub e-mailem na adres: pm15@miasto.pruszkow.pl

telefonicznego pod numer: 22 758-88-38
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 15
Przedmiot/Stanowisko: wychowanie przedszkolne