Wychowanie przedszkolne

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-15
  • Miejsce: nowodworski, Jantar, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w grupie dzieci 3-4 letnich

Wymagania:
Wykształcenie wyższe pedagogiczne-wychowanie przedszkolne

Zakres obowiązków:
organizacja procesu opiekuńczo-wychowawczo-dydaktycznego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spjantar@stegna.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
(55) 247 79 04
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MORSKIEGO ODDZIAŁU STRAŻY GRANICZNEJ W JANTARZE
Przedmiot/Stanowisko: Wychowanie przedszkolne
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel elektroniki
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Zespół Szkół Energetycznych w Gdańsku zatrudni na cały etat od 1 września 2024 nauczyciela do nauki przedmiotu zawodowego elektroniki.Wymagania:wykształcenie zgodne z kierunkiem nauczania - elektronikZakres obowiązków:prowadzenie za...
  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Kolbudy (Pomorskie) Zastępstwo 26
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie nauczyciela na zastępstwo od 1.09.2024-30.06.2025 w świetlicy szkolnej w szkole podstawowej.Wymagania:Wykształcenie wyższe studia I stopnia licencjat lub magisterskie, przygotowanie pedagogiczne.Zakres obowiązków:Opieka...
  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Straszyn (Pomorskie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Wychowawca w świetlicy w klasach I - III.W razie pytań zapraszamy do kontaktu:58 /682-89-66 wew. 29