wychowanie przedszkolne

Data publikacji: 2024-05-02
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Ursynów, Mazowieckie, Polska
Poszukiwany nauczyciel wychowania przedszkolnego do grupy 3latków

Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela wychowania przedszkolnego.
Chęć do pracy, sympatia do dzieci, pogodne usposobienie mile widziane.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć edukacyjnych oraz opiekuńczo-wychowawczych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
p412@eduwarszawa.pl

Agnieszka Szemberska
515-189-481
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE NR 412 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI
Przedmiot/Stanowisko: wychowanie przedszkolne