Wychowawca w internacie

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Śródmieście, Mazowieckie, Polska
Wychowawca internatu, praca z młodzieżą powyżej czternastego roku życia.

Wymagania:
- posiada wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym,
- posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych,
- nie była karana za przestępstwa popełnione umyślnie, oraz nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne.

Zakres obowiązków:
- stworzenie wychowankom odpowiednich warunków do nauki i wypoczynku w internacie,
- planowanie, inspirowanie zadań opiekuńczo-wychowawczych,
- wyrabianie u wychowanków samodzielności,
- udzielanie pomocy wychowankom i porad w rozwiązywaniu trudności,
- współdziałanie z nauczycielami i rodzicami,
- troska o stan zdrowia i bezpieczeństwo wychowanków w czasie ich pobytu w internacie,
- udział w zespołach wychowawczych i radach pedagogicznych internatu,

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:: b.kazimierczak@eduwarszawa.pl; sekretariat.zsg@eduwarszawa.pl;
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ GASTRONOMICZNYCH IM. PROF. EUGENIUSZA PIJANOWSKIEGO
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w internacie