Wychowawca w młodzieżowym ośrodku socjoterapii

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-07-31
  • Miejsce: wałbrzyski, Walim, Dolnośląskie, Polska
Praca w 12 osobowej grupie wychowawczej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. UNICEF w Walimiu.

Wymagania:
Zatrudnienie dla osoby posiadającej wykształcenie wyższe zgodne z Rozporządzeniem MEN w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz resocjalizację lub socjoterapię.

Zakres obowiązków:
Szczegółowy zakres obowiązków znajduje się w Statucie na BIP na zpr.edu.pl

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
osw.walim@wp.pl

74 845 75 13
Nazwa placówki: MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII IM. UNICEF W WALIMIU
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w młodzieżowym ośrodku socjoterapii