Wychowawca w młodzieżowym ośrodku wychowawczym

Data publikacji: 2024-01-05
Wygasa: 2024-08-31
  • Miejsce: lubliniecki, Herby, Śląskie, Polska
Praca z młodzieżą niepełnosprawną umysłowo w stopniu lekkim i niedostosowaną społecznie.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe mgr z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie resocjalizacji i oligofrenopedagogiki.

Zakres obowiązków:
Praca na grupie wychowawczej z młodzieżą niepełnosprawną umysłowo w stopniu lekkim i społecznie niedostosowaną (chłopcy).

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Dokumenty aplikacyjne należy złożyć w sekretariacie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Herbach: 42-284 Herby, ul. Lubliniecka 10/12 lub przesłać na adres e-mail: praca@herby.edu.pl

Kontakt telefoniczny tylko w godz. 9.00-14.00:
kom.: + 48 737 163 353 lub stacj.: + 48 34 357 40 35
Nazwa placówki: MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W HERBACH
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w młodzieżowym ośrodku wychowawczym