wychowawca w przedszkolu

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Wrocław, Wrocław-Psie Pole, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w grupie dzieci 3-4 letnich .

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe

Zakres obowiązków:
Praca w charakterze nauczyciela- wychowawcy

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szwarc-a@wp.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
532458301
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE "ELEMELEK"
Przedmiot/Stanowisko: wychowawca w przedszkolu
Liczba godzin (w tygodniu): 25
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel języka polskiego
    Parchów (Dolnośląskie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka polskiego w szkole podstawowej.Wymagania:Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym.Zakres obowiązków:Prowadzenie zajęć z języka polskiego w klasie VII.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy prz...
  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego
    Wrocław-Śródmieście (Dolnośląskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Przedszkole 3 oddziałowe, kameralne i przyjazne z pięknym ogrodem poszukuje nauczyciela na cały etat od września 2024.Wymagania:Zgodnie z rozporządzeniem- w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.Wymagane dokum...
  • Wychowawca w przedszkolu
    Wrocław-Fabryczna (Dolnośląskie) Wakat 25
    Opis oferty pracy:Zespół Szkolno-Przedszkolny poszukuje nauczyciela wychowania przedszkolnegoW razie pytań zapraszamy do kontaktu:sekretariat.zsp02@wroclawskaedukacja.pl