Wychowawca w specjalnym ośrodku szkolno-wychowawczym

Data publikacji: 2024-04-19
Wygasa: 2024-08-15
  • Miejsce: krotoszyński, Borzęciczki, Wielkopolskie, Polska
Wychowawca w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Borzęciczkach (internat)

Wymagania:
wykształcenie - studia z zakresu oligofrenopedagogiki

Zakres obowiązków:
Praca opiekuńczo - wychowawcza z grupą wychowanków z niepełnosprawnościami intelektualnymi

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Borzęciczkach
Borzęciczki 11
63-720 Koźmin Wielkopolski
(zapraszamy do kontaktu osobistego)

tel. 62 721 69 93
e-mail sekretariat@soswborzeciczki.pl
Nazwa placówki: SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY IM. JANUSZA KORCZAKA W BORZĘCICZKACH
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w specjalnym ośrodku szkolno-wychowawczym