Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-03-11
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: chojnicki, Chojnice, Pomorskie, Polska
Zatrudnimy wychowawcę świetlicy szkolnej. Czas pracy nauczyciela zatrudnionego w pełnym wymiarze zajęć wynosi 40 godzin tygodniowo. Nauczyciel ten jest obowiązany do realizowania zajęć z uczniami w wymiarze 26 godzin tygodniowo. Pozostała liczba godzin jest przeznaczona na:
- inne zajęcia i czynności wynikające z zadań statutowych szkoły, w tym zajęcia opiekuńcze i wychowawcze uwzględniające potrzeby i zainteresowania uczniów;
- zajęcia i czynności związane z przygotowaniem się do zajęć, samokształceniem i doskonaleniem zawodowym.

Wymagania:
- ukończone studia wyższe na kierunku pedagogika w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom na poziomie wymaganym do zajmowania stanowiska nauczyciela w danym typie placówki (najlepiej pedagogika opiekuńczo-wychowawcza)
- przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
- prowadzenie ewidencji dzieci wchodzących do świetlicy i opuszczających świetlicę,
- stosowanie zasad zapewniających uczniom bezpieczeństwo,
- opracowywanie rocznego planu pracy świetlicy,
- prowadzenie różnego rodzaju zajęć oraz zabaw,
- organizowanie konkursów,
- wsparcie plastyczne imprez szkolnych,
- udzielanie uczniom wsparcia w odrabianiu zadań,
- pisanie sprawozdań,
- współpraca z pozostałymi pracownikami szkoły w zakresie wszelkich prowadzonych działań.

Komplet wskazanych dokumentów prosiły przesyłać na: sekretariat@katolik.chojnice.pl
Nazwa placówki: KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PIOTRA DUNINA W CHOJNICACH
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej