Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-03-14
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
ZSP3 w Gdańsku zatrudni w pełnym wymiarze na umowę o pracę wychowawcę w świetlicy szkolnej.

Wymagania:
• Wykształcenia kierunkowego wraz z przygotowaniem pedagogicznym (ukończone studia I lub II stopnia)
• Spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu.
• Wysoka kultura osobista
• Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami
• Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków
• Ciepły i empatyczny kontakt z dziećmi;
• Zapał i energia do pracy, otwartość, kreatywność i zaangażowanie;

Zakres obowiązków:
1. Współpraca z rodzicami,
2. Współpraca ze specjalistami oraz nauczycielami pracującymi w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3
3. Organizowanie i prowadzenie pracy dydaktyczno-wychowawczej i opiekuńczej
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY NR 3 W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej