Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-03-15
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Nowa Huta, Małopolskie, Polska
Szkoła Podstawowa im. Bogdana Jańskiego zatrudni nauczyciela świetlicy szkolnej.

Wymagania:
Studia wyższe wraz z przygotowaniem pedagogicznym.
Umiejętność współpracy w zespole.

Zakres obowiązków:
Zajęcia wychowawczo-opiekuńcze oraz rozwijające zainteresowania uczniów.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mstachnik@krakow.janski.edu.pl

+48 668 487 743
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOGDANA JAŃSKIEGO W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej