Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-03-22
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: policki, Przylep, Zachodniopomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w godzinach 11:30-17:00.

Wymagania:
Wykształcenie pedagogiczne kierunkowe.

Zakres obowiązków:
Praca w grupach 25-osobowych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@przylep.edu.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
781 229 226
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYLEPIE
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 26
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel informatyki
    Małkocin (Zachodniopomorskie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Nauczanie informatyki w szkole podstawowej.
  • Nauczyciel muzyki
    Małkocin (Zachodniopomorskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:nauczanie muzyki w klasach 4-7
  • Nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
    Przylep (Zachodniopomorskie) Wakat 1
    Opis oferty pracy:Nauczyciel potrzebny od zaraz.Wymagania:Odpowiednie wykształcenie.Zakres obowiązków:Przeprowadzenie 14 godzin w klasie 4.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@przylep.edu.plW razie pytań zapraszamy do...