Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-03-23
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: ostródzki, Szyldak, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Wychowawca w świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej w Szyldaku od 01 września 2024r. Wymiar zatrudnienia 13/26 etatu.

Wymagania:
Niezbędne kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela - wychowawcy w świetlicy szkoły podstawowej.

Zakres obowiązków:
Opieka na dziećmi i uczniami przed i po zajęciach szkolnych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
Szkoła Podstawowa w Szyldaku, ul. Szkolna 12, 14-106 Szyldak
lub sp.szyldak@wp.pl

Robert Pestkowski - dyrektor szkoły
tel. 89 647 66 86
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W SZYLDAKU
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej