Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-03-28
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Wychowawca w świetlicy szkolnej

Wymagania:
Niezbędne kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela - wychowawcy w świetlicy szkoły podstawowej.

Zakres obowiązków:
Opieka na dziećmi i uczniami przed i po zajęciach szkolnych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp14.olsztyn.eu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
895275893
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14 IM. MARII KONOPNICKIEJ W OLSZTYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 26
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie) Zastępstwo 26
    Opis oferty pracy:Wychowawca w świetlicy szkolnejWymagania:Niezbędne kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela - wychowawcy w świetlicy szkoły podstawowej.Zakres obowiązków:Opieka na dziećmi i uczniami przed i po zajęciach szkolnych.Wymagane ...
  • Wychowawca w internacie
    Elbląg (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 24
    Opis oferty pracy:wychowawca w internacieWymagania:oligofrenopedagogika
  • Psycholog
    Durąg (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Zatrudnię psychologa z kwalifikacjami do pracy w szkole podstawowejW razie pytań zapraszamy do kontaktu:gimdur@wp.pl tel.896476721