Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: m. Wrocław, Wrocław-Śródmieście, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w szkolnej świetlicy.

Wymagania:
Przygotowanie merytoryczne i pedagogiczne do pracy w świetlicy.

Zakres obowiązków:
Zajęcia dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat.sp108@wroclawskaedukacja.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
71 798 68 38 wew. 102
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 108 IM. JULIANA TUWIMA
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 13
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Wrocław-Śródmieście (Dolnośląskie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Praca w świetlicy szkolnejWymagania:Przygotowanie merytoryczne i pedagogiczne do pracy w świetlicy szkolnej. Mile widziana znajomość języka angielskiego.Zakres obowiązków:Zajęcia dydaktyczno - wychowawcze w świetlicy.Wymagane dokume...
  • Oligofrenopedagog
    Piechowice (Dolnośląskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Zatrudnienie na nauczyciela współorganizującego proces kształcenia od 1 września 2024 roku w pełnym wymiarze. CV można składać w sekretariacie szkoły lub na maila sp2piechowice@wp.pl.Wymagania:Zgodnie z rozporządzeniemZakres obowiąz...
  • Pedagog specjalny
    Wrocław-Krzyki (Dolnośląskie) Wakat 20
    Opis oferty pracy:Nauczyciel wspomagający dla dziecka z orzeczeniem z afazją.Wymagania:ukończone studia pedagogiki specjalnej z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:praca z dzieckiem i prowadzenie dokumentacji