Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-04-09
Wygasa: 2024-06-30
  • Miejsce: brzeziński, Brzeziny, Łódzkie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnimy wychowawcę świetlicy szkolnej

Wymagania:
Kwalifikacje do pracy w świetlicy. Chęć do pracy z dziećmi i twórczego spędzania z nimi czasu.

Zakres obowiązków:
Praca w pełnym wymiarze godzin

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp2brzeziny.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
468742372
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM ANDRZEJA FRYCZA MODRZEWSKIEGO W BRZEZINACH
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 26
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Terapeuta pedagogiczny
    Łódź-Widzew (Łódzkie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Przedszkole Miejskie Nr 15 w Łodzi poszukuje terapeuty pedagogicznego do prowadzenia zajęć rewalidacyjnych z dziećmi w wieku przedszkolnym.Wymagania:Wykształcenie kierunkowe uprawniające do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz...
  • Pedagog specjalny
    Łódź-Widzew (Łódzkie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 15 w Łodzi poszukuje pedagoga specjalnego.Wymagania:Wykształcenie wyższe pedagogiczne ze specjalizacją z zakresu pedagogiki specjalnej - umiejętność pracy z dziećmi z trudnościami w nauce/ zaburzen...
  • Psycholog
    Łódź-Widzew (Łódzkie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:Przedszkole Miejskie nr 15 w Łodzi poszukuje osoby na stanowisko psychologa.Wymagania:Ukończenie jednolitych studiów magisterskich lub studiów pierwszego i drugiego stopnia na kierunku psychologia, w specjalności odpowiadającej prow...