Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-08-20
  • Miejsce: warszawski zachodni, Dziekanów Leśny, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym zatrudni wychowawcę świetlicy. Czas pracy 26 godzin tygodniowo- pełen etat. Istnieje możliwość zatrudnienia na mniejszą część etatu.
Oferty proszę składać na adres: spdl@edulomianki.pl
Praca od 1 września 2024 roku
Poszukujemy osób pracujących z pasją i zaangażowaniem.

Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spdl@edulomianki.pl

Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W DZIEKANOWIE LEŚNYM
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej