Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-04-12
Wygasa: 2024-06-14
  • Miejsce: m. Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w świetlicy z dziećmi z klas 0 - 3.

Wymagania:
Ukończone min. licencjat, posiadanie uprawnień do pracy w świetlicy szkolnej.

Zakres obowiązków:
prowadzenie ewidencji dzieci wchodzących do świetlicy i opuszczających świetlicę,
stosowanie zasad zapewniających uczniom bezpieczeństwo,
opracowywanie rocznego planu pracy świetlicy,

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp48.edu.gdynia.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 48 IM. PROFESORA KAZIMIERZA DEMELA
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej