Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-04-15
Wygasa: 2024-05-10
  • Miejsce: m. Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Zatrudnienie w wymiarze 26/26 etatu na stanowisku wychowawcy świetlicy szkolnej

Wymagania:
Wymagania kwalifikacyjne w zakresie pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Przygotowanie pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Obowiązki określone w Art 6 Karty Nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
10-553 Olsztyn, ul. Kościuszki 70
e-mail: kancelaria@sp2olsztyn.eu

89 524 82 54
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGO W OLSZTYNIE
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo