Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-08-30
  • Miejsce: warszawski zachodni, Łomianki, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
wychowawca w świetlicy

Wymagania:
przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
wychowawca

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp1@edulomianki.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII KOWNACKIEJ W ŁOMIANKACH
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 26
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Surdopedagog
    Praga-Południe (Mazowieckie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Od 1 września 2024 r. zatrudnimy surdopedagoga w wymiarze 1/2 etatu.Wymagania:wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Nauczyciel surdopedagogWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:kadr...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Praga-Południe (Mazowieckie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Od 1 września 2024 r. zatrudnimy nauczyciela współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami w klasach integracyjnych w pełnym wymiarze godzin.Wymagania:wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiąz...
  • Pedagog
    Targówek (Mazowieckie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 41 w Warszawie, zatrudni pedagoga do realizacji w wymiarze 1/2 etatu.Wymagania:• wykształcenie kierunkowe i stosowne uprawnienia • pogodne nastawienie do kadry, dzieci i rodziców • komunik...