Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-05-17
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca w świetlicy szkolnej ( klasy 1-3).

Wymagania:
Ukończone studia z przygotowaniem pedagogicznym.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć w świetlicy szkolnej.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
585579822
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 89 IM. TADEUSZA MAZOWIECKIEGO W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 26
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO
    Puck (Pomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Oferta pracy skierowana do nauczycieli języka angielskiego. Zatrudnienie obejmuje przydział godzin w szkołach ponadpodstawowych w systemie dziennym (Technikum, Szkoła Branżowa I Stopnia, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych) Zatrud...
  • NAUCZYCIEL BIZNESU I ZARZĄDZANIA
    Puck (Pomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Oferta pracy skierowana do nauczycieli przedmiotu biznes i zarządzanie. Zatrudnienie obejmuje przydział godzin w szkołach ponadpodstawowych w systemie dziennym (Technikum, Szkoła Branżowa I Stopnia) Zatrudnienie w wyposażonych salac...
  • Pedagog specjalny
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:Elastyczne godziny pracyWymagania:Kwalifikacje do prowadzenia WWRD i pracy z dzieckiem ze spektrum autyzmuZakres obowiązków:Zgodnie z rozporządzeniemWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@p32.edu.gdans...