Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: poznański, Radzewo, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Praca na stawisku wychowawcy świetlicy szkolnej

Wymagania:
kwalifikacje do wykonywania zawodu

Zakres obowiązków:
obowiązki nauczyciela nieprzedmiotowca - wychowawca świetlicy
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA WÓJKIEWICZA W RADZEWIE
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 26
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Wychowawca w świetlicy szkolnej
    Lusówko (Wielkopolskie) Wakat 26
    Opis oferty pracy:Obowiązki nauczyciela wychowawcy świetlicy od 1 września 2024 r.Wymagania:Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym.Zakres obowiązków:Wychowawca świetlicyWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkola@spl...
  • Pedagog specjalny
    Siekierki Wielkie (Wielkopolskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Praca dla pedagoga specjalnego na 9 h w przedszkoku Pozytywka w Siekierkach WielkichWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Biuro@pozytywka.org.pl
  • Psycholog
    Siekierki Wielkie (Wielkopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Poszukujemy psychologa na 11 godzin do pracy w przedszkoluWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:Biuro@pozytywka.org.pl