Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-04-24
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Wola, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Szkoła Podstawowa nr 403 w Warszawie zatrudni nauczyciela świetlicy szkolnej.

Wymagania:
Odpowiednie do stanowiska

Zakres obowiązków:
Opieka nad uczniami podczas zajęć świetlicowych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
rekrutacja.sp403@eduwarszawa.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
222 777 082
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 403
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej
Liczba godzin (w tygodniu): 26
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Praga-Południe (Mazowieckie) Wakat 22
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny w Warszawie, zatrudni psychologa szkolnegoWymagania:- wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym; - pełne kwalifikacje zawodowe; - odpowiedzialność; - kreatywnoś...
  • Doradca zawodowy
    Wawer (Mazowieckie) Zastępstwo 1
    Opis oferty pracy:Poszukujemy nauczyciela doradztwa zawodowego na 1,3 h tygodniowoWymagania:badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Terapeuta pedagogiczny
    Święcice (Mazowieckie) Wakat 5
    Opis oferty pracy:Kwalifikacje do nauczania przedmiotu, możliwość uzupełnienia etatu