Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-05-02
Wygasa: 2024-05-23
  • Miejsce: m. Kraków, Kraków-Krowodrza, Małopolskie, Polska
Stanowisko wychowawcy świetlicy - klasy 1 - 3. Pełny wymiar etatu, wakat.

Wymagania:
Wykształcenie wymagane do zajmowania stanowiska nauczyciela w szkole podstawowej, Uprawnienia pedagogiczne.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć na świetlicy, prowadzenie dokumentacji w dzienniku elektronicznym, udział w pracach zespołu, udział w pracach rady pedagogicznej, kontakt z rodzicami.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsp18-krakow.pl

126335912
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 18 W KRAKOWIE
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej