Wychowawca w świetlicy szkolnej

Data publikacji: 2024-05-08
Wygasa: 2024-05-30
  • Miejsce: m. Wrocław, Wrocław-Fabryczna, Dolnośląskie, Polska
Opis oferty pracy:
wychowawca w świetlicy szkolnej

Wymagania:
kwalifikacje do zajmowanego stanowiska nauczyciela: studia magisterskie, przygotowanie pedagogiczne, mile widziana surdopedagogika lub oligofrenopedagogika lub pedagogika specjalna

Zakres obowiązków:
zakres obowiązków wynikający z karty nauczyciela, prowadzenie zajęć w świetlicy szkolnej, współpraca z Dyrekcją Ośrodka, wspieranie niepełnosprawnych wychowanków w procesie dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczym

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@oswdn.wroclaw.pl
lub osobiście ulica Dworska 8 Wrocław 54-144

71 3536469 wew. 50
Nazwa placówki: DOLNOŚLĄSKI SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY NR 12 DLA UCZNIÓW NIESŁYSZĄCYCH I SŁABOSŁYSZĄCYCH ORAZ Z INNYMI NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI IM. MARII GRZEGORZEWSKIEJ WE WROCŁAWIU
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w świetlicy szkolnej