Wychowawca w zespole pozalekcyjnych zajęć wychowawczych zorganizowanych w podmiotach leczniczych

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: tarnogórski, Kamieniec, Śląskie, Polska
Poszukiwany nauczyciel- wychowawca. Zatrudnienie na podstawie KN. Praca w godzinach popołudniowych i weekendy. Wymiar etatu 24/24 z możliwością przedłużenia na stałe. CV z adnotacja RODO proszę wysyłać na adres e-mail szkoły.

Wymagania:
pedagogika opiekuńczo-wychowawcza

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć pozalekcyjnych z dziećmi przebywającymi w Ośrodku Leczniczo-Rehabilitacyjnym. Zakres obowiązków wynikający z ustawy karty Nauczyciela

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsskamieniec.pl

32/2337818
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH PRZY OŚRODKU LECZNICZO-REHABILITACYJNYM "PAŁAC KAMIENIEC" S. Z O.O.
Przedmiot/Stanowisko: Wychowawca w zespole pozalekcyjnych zajęć wychowawczych zorganizowanych w podmiotach leczniczych
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo