wychowawca wychowania przedszkolnego

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: opolski, Chrościna, Opolskie, Polska
Praca na stanowisku wychowawcy przedszkolnego w pełnym wymiarze godzin od września 2024 r.

Wymagania:
Wykształcenie kierunkowe

Zakres obowiązków:
czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci
prowadzenie zajęć
nauka umiejętności potrzebnych na późniejszych etapach edukacji
zapewnienie dobrych warunków pobytu w placówce
konsultacje z rodzicami
współpraca z dyrektorem przedszkola i innymi pracownikami
prowadzenie dokumentacji
Nazwa placówki: PUBLICZNE PRZEDSZKOLE W CHRÓŚCINIE
Przedmiot/Stanowisko: wychowawca wychowania przedszkolnego