zajęcia muzyczne- chór

Data publikacji: 2024-05-07
Wygasa: 2024-05-28
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Bemowo, Mazowieckie, Polska
Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne poszukuje osoby do prowadzenia szkolnego chóru i pracy z uzdolnioną muzycznie młodzieżą

Wymagania:
Przygotowanie pedagogiczne. Dyspozycyjność. Bardzo dobry kontakt z młodzieżą. Posiadanie własnego sprzętu nagłośnieniowego.

Zakres obowiązków:
Organizacja uroczystości szkolnych. Organizowanie koncertów promujących szkołę na terenie całej Polski
Nazwa placówki: WOJSKOWE OGÓLNOKSZTAŁCĄCE LICEUM INFORMATYCZNE
Przedmiot/Stanowisko: zajęcia muzyczne- chór