Kucharz

Data publikacji: 2024-04-25
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: ostrowski, Psary, Wielkopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnimy w przedszkolu kucharza.

Wymagania:
średnie lub zasadnicze zawodowe( gastronomiczne)
doświadczenie zawodowe

Zakres obowiązków:
planowanie i przyrządzanie posiłków dla dzieci, przestrzeganie dyscypliny pracy, zasad technologii i estetyki oraz zasad higieniczno – sanitarnych i przepisów BHP PPOŻ; przestrzeganie czystości sprzętu, narzędzi oraz w pomieszczeniach kuchennych

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
pppsary@sieroszewice.pl

627396788