Pomoc nauczyciela

Data publikacji: 2024-03-25
Wygasa: 2024-04-05
  • Miejsce: olsztyński, Jaroty, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Zatrudnimy asystenta nauczyciela do grupy dzieci 3-letnich.

Wymagania:
Mile widziane wykształcenie pedagogiczne lub pokrewne.

Zakres obowiązków:
Pomoc nauczycielowi w codziennych obowiązkach.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
przedszkole@bajka-olsztyn.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
536100663

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pomoc nauczyciela
    Rembertów (Mazowieckie)
    Opis oferty pracy:Dyrektor Zespołu Szkół poszukuje pracownika na stanowisko pomoc nauczyciela.Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:zs74@eduwarszawa.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:tel. 22 879 80 18
  • Kierownik gospodarczy
    Wilanów (Mazowieckie)
    Opis oferty pracy:Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego w Warszawie (Wilanów) zatrudni kierownika gospodarczego. Wymagana znajomość prawa pracy oraz rachunkowości. CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na mwiacek@ed...
  • Woźny
    Wrocław-Fabryczna (Dolnośląskie)
    Opis oferty pracy:Przedszkole nr 26 "Sportowa Kraina" poszukuje pracownika obsługi technicznej - woźna na zastępstwo.Wymagania:- wykształcenie średnie - książeczkę sanepidowskąZakres obowiązków:– wykonywanie czynności porządkowych – wydawanie posiłkó...