Pomoc nauczyciela

Data publikacji: 2024-04-17
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Czekamy na empatyczną osobę z dużą dozą cierpliwości i spokoju.

Wymagania:
wykształcenie średnie

Zakres obowiązków:
Pomoc nauczycielowi - działania indywidualne wspierające dziecko ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@p32.edu.gdansk.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
telefon 510954419

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Pomoc nauczyciela
    Wrocław-Fabryczna (Dolnośląskie)
    Opis oferty pracy:Przedszkole nr 26 we Wrocławiu zatrudni pomoc nauczyciela na pełen etat do dziecka z orzeczeniem.Wymagania:Umiejętność współpracy z dziećmi (w tym z orzeczeniem), wykształcenie minimum średnie doświadczenie pracy na podobnym stanowi...
  • Pomoc nauczyciela
    Wrocław-Fabryczna (Dolnośląskie)
    Opis oferty pracy:Przedszkole nr 26 we Wrocławiu zatrudni pomoc nauczyciela na pełen etat do dziecka z orzeczeniem.Wymagania:Umiejętność współpracy z dziećmi (w tym z orzeczeniem), wykształcenie minimum średnie doświadczenie pracy na podobnym stanowi...
  • Specjalista
    Pabianice (Łódzkie)
    Opis oferty pracy:Poszukuję psychologa do pracy w Zespole Szkół nr 2 w PabianicachWymagania:wykształcenie wyższe, przynajmniej raz w tygodniu od ranaZakres obowiązków:obowiązki psychologaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:szkol...