Bibliotekarz

Data publikacji: 2024-03-22
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: zielonogórski, Niwiska, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
pól etatu biblioteki szkolnej

Wymagania:
stosowne wykształcenie

Zakres obowiązków:
prowadzenie szkolnej biblioteki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
spniwiska@nowogrodbobrz.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
683211991
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA W NIWISKACH IM. JANA PAWŁA II
Przedmiot/Stanowisko: Bibliotekarz
Liczba godzin (w tygodniu): 15
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Logopeda
    Niwiska (Lubuskie) Wakat 7
    Opis oferty pracy:Poszukiwany nauczyciel na stanowisko logopedy, do końca roku szkolnego 2023/2024Zakres obowiązków:Zajęcia logopedyczne z uczniami szkoły podstawowejWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:spniwiska@nowogrodbobrz.pl...
  • Psycholog
    Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) Zastępstwo 13
    Opis oferty pracy:Psycholog w szkole podstawowejWymagania:1. Ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia - w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom (albo spełnia warunki określon...
  • nauczyciel przedmiotów zawodowych gastronomicznych
    Słubice (Lubuskie) Wakat 10
    Opis oferty pracy:Nauczyciel przedmiotów zawodowych gastronomicznych (praktyczne, teoretyczne) w szkole ponadpodstawowej. Zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony od 01.09.2024r. do dnia 31.08.2025r. z możliwością zawarcia umowy na czas nieo...