Bibliotekarz

Data publikacji: 2024-03-27
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Gdańsku zatrudni nauczyciela bibliotekarza na wolny etat

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym
- umiejętność pracy w zespole
- kreatywność, inicjatywa w działaniu
- odpowiedzialność i zaangażowanie
- wysoko rozwinięta umiejętność komunikacji
- otwartość i gotowość do uczenia się

Zakres obowiązków:
-prowadzenie biblioteki szkolnej
- czynny udział w działalności szkoły

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zsp7.edu.gdansk.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKOLNO PRZEDSZKOLNY NR 7 W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: Bibliotekarz