Bibliotekarz

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: tatrzański, Zakopane, Małopolskie, Polska
Stanowisko nauczyciela bibliotekarza w Szkole Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Zakopanem.

Wymagania:
studia magisterskie lub studia podyplomowe oraz przygotowanie pedagogiczne

Zakres obowiązków:
Wszystkie czynności w zakresie pracy biblioteki oraz administrowanie szkolnej strony www.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
C.V.
Dokumenty potwierdzające posiadane wykształcenie i przygotowanie pedagogiczne do zawodu.

tel. 182021122, 182068320
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANUSZA KORCZAKA
Przedmiot/Stanowisko: Bibliotekarz