Bibliotekarz

Data publikacji: 2024-04-26
Wygasa: 2024-05-24
  • Miejsce: m. Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 16 im. Władysława Broniewskiego w Gdańsku zatrudni od 01.09.2024 r. nauczyciela bibliotekarza-opiekuna czytelni
status stanowiska - wakat

Wymagania:
wykształcenie wyższe pedagogiczne, ukończone bibliotekoznawstwo

Zakres obowiązków:
1/ Udostępnianie zbiorów w wypożyczalni i czytelni.
2/ Prowadzenie zajęć z edukacji czytelniczej i medialnej.
3/ Udzielanie porad w doborze lektury zależnie od potrzeb oraz zainteresowań.
4/ Prowadzenie rozmów z uczniami na temat przeczytanych książek i na inne tematy.
5/ Organizowanie konkursów czytelniczych, wystawek, kiermaszy.
6/ Współpraca z wychowawcami klas, nauczycielami przedmiotów, opiekunami organizacji i kół zainteresowań w rozwijaniu kultury czytelniczej uczniów.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@sp16.edu.gdansk.pl

58 309 07 24 w. 101
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W GDAŃSKU
Przedmiot/Stanowisko: Bibliotekarz