Bibliotekarz

Data publikacji: 2024-05-06
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. st. Warszawa, Wilanów, Mazowieckie, Polska
Dyrektor Zespołu Szkół nr 79 im. Stanisława Kostki Potockiego u. Wiertnicza 26 w Warszawie zatrudni od 1 września 2024 r. nauczyciela bibliotekarza w Szkole Podstawowej w niepełnym wymiarze czasu pracy - 13/30 godz./tyg. Możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy - nauczyciel bibliotekarz w Liceum w wymiarze 25/30 godz./tyg.

Gwarantujemy dobre warunki zatrudnienia, bardzo dobrą atmosferę pracy w nowoczesnej placówce w Warszawie oraz możliwość rozwoju.

Oferty proszę kierować na adres e-mail: sekretariat@kostka-potocki.edu.pl

Wymagania:
Kandydat powinien posiadać wykształcenie wyższe pedagogiczne, zgodne z rozporządzeniem w sprawie kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Zakres obowiązków:
Nauczyciel bibliotekarz

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@kostka-potocki.edu.pl
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 79 IM. ST. KOSTKI POTOCKIEGO W WARSZAWIE
Przedmiot/Stanowisko: Bibliotekarz