edukacja przedszkolna

Data publikacji: 2024-04-04
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: wołomiński, Słupno, Mazowieckie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczyciel oddziału zerowego

Wymagania:
Kwalifikacje zgodne ze stanowiskiem

Zakres obowiązków:
Obowiązki nauczyciela wychowania przedszkolnego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp1slupno@radzymin.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
22 786 50 30
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ W SŁUPNIE
Przedmiot/Stanowisko: edukacja przedszkolna
Liczba godzin (w tygodniu): 23
Wymiar zatrudnienia: Zastępstwo
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel języka polskiego
    Mokotów (Mazowieckie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:nauczyciel jęz. polskiego od dnia 01.09.2024r.Wymagania:filologia polskaZakres obowiązków:nauczanie w kl. 4-8Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp33@eduwarszawa.pl
  • Edukacja przedszkolna
    Słupno (Mazowieckie) Wakat 23
    Opis oferty pracy:Nauczyciel oddziału zerowego.Wymagania:Kwalifikacje zgodne ze stanowiskiemZakres obowiązków:Obowiązki nauczyciela wychowania przedszkolnegoWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp1slupno@radzymin.plW razie pytań ...
  • nauczyciel języka polskiego
    Mokotów (Mazowieckie) Zastępstwo 18
    Opis oferty pracy:n-l jęz. polskiego na zastępstwo od dnia 01.09.2024 r.Wymagania:filologia polskaZakres obowiązków:nauczanie w kl. 4-8Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp33@eduwarszawa.pl