Fizjoterapeuta

Data publikacji: 2024-03-02
Wygasa: 2024-06-21
  • Miejsce: wadowicki, Ponikiew, Małopolskie, Polska
Opis oferty pracy:
Fizjoterapeuta pracujący z dzieckiem z niepełnosprawnością.

Wymagania:
Fizjoterapia

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z fizjoterapii.

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
szkolaponikiew@spsk.pl
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM. ŚW. MAKSYMILIANA KOLBE W PONIKWI
Przedmiot/Stanowisko: Fizjoterapeuta
Liczba godzin (w tygodniu): 1
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Kraków-Nowa Huta (Małopolskie) Wakat 35
    Opis oferty pracy:Przedszkole poszukuje nauczyciela wspomagającego do pracy z dzieckiem z autyzmem. Potrzebujemy kogoś codziennie od godz. 9:00, jednak ilość godzin jest do ustalenia.Wymagania:Kwalifikacje wymagane do pracy z dziećmi z autyzmem.Zakre...
  • Psycholog
    Kryspinów (Małopolskie) Wakat 11
    Opis oferty pracy:Działanie na rzecz prawidłowego rozwoju psychiki, osobowości każdego ucznia, przy współpracy z pedagogiem szkolnym, nauczycielami, innymi pracownikami szkoły oraz placówkami świadczącymi pomoc dzieciom i ich rodzinomWymagania:ukończ...
  • nauczyciel muzyki
    Rychwałd (Małopolskie) Wakat 4
    Opis oferty pracy:Praca w charakterze nauczyciela muzyki, prowadzenie lekcji muzyki w klasach 4-7 oraz rytmiki w oddziale przedszkolnym w Publicznej Szkole Podstawowej w Rychwałdzie. Oferujemy pracę w małej szkole z rodzinną atmosferąWymagania:kierun...