FIZYKI

Data publikacji: 2024-03-20
Wygasa: 2024-06-28
  • Miejsce: gdański, Pruszcz Gdański, Pomorskie, Polska
Opis oferty pracy:
Nauczanie fizyki w Liceum Ogólnokształcącym

Wymagania:
wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie nauczania fizyki.

Zakres obowiązków:
Nauczanie fizyki

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sekretariat@zso1.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
tel. 58 682-36-10
Nazwa placówki: ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 IM. MARII KONOPNICKIEJ W PRUSZCZU GDAŃSKIM
Przedmiot/Stanowisko: FIZYKI
Liczba godzin (w tygodniu): 13
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • Psycholog
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Praca w charakterze psychologa szkolnego w szkole ponadpodstawowejWymagania:Kwalifikacje do pracy w charakterze psychologaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:CVW razie pytań zapraszamy do kontaktu:58 559 79 89 ...
  • Psycholog
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:praca w przedszkolu na stanowisku psychologaWymagania:wykształcenie wyższe kierunkowe, przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:obserwacja diagnoza praca z dzieckiem i zespołem nauczycieliWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy pr...
  • Pedagog specjalny
    Gdańsk (Pomorskie) Wakat 6
    Opis oferty pracy:praca w przedszkolu na stanowisku pedagoga specjalnegoWymagania:studia wyższe kierunkowe, przygotowanie pedagogiczneZakres obowiązków:obserwacja , diagnoza praca terapeutyczna i informacyjnaWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy prz...