j. angielski, wychowanie przedszkolne

Data publikacji: 2024-04-16
Wygasa: 2024-08-09
  • Miejsce: strzelecki, Strzelce Opolskie, Opolskie, Polska
Praca na stanowisku nauczyciela j. angielskiego z możliwością pracy na cały etat jako nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wymagania:
Kwalifikacje zgodne z wymaganiami pracy na stanowisku nauczyciela j. angielskiego oraz wychowania przedszkolnego

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć z j. angielskiego oraz pracy dydaktyczno -wychowawczej i opiekuńczej na stanowisku nauczyciela wychowania przedszkolnego
Nazwa placówki: PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR 4 W STRZELCACH OPOLSKICH
Przedmiot/Stanowisko: j. angielski, wychowanie przedszkolne