j.hiszpański

Data publikacji: 2024-04-18
Wygasa: 2024-05-31
  • Miejsce: m. Zielona Góra, Zielona Góra, Lubuskie, Polska
Opis oferty pracy:
Klasa 7, grupa 8 osób, 2 godziny tygodniowo, początkujący

Wymagania:
Kwalifikacje pedagogiczne do nauki j.hiszpańskiego

Zakres obowiązków:
Nauczyciel j.hiszpańskiego

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
sp18zielonagora@interia.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
515281575 dyrektor szkoły
Nazwa placówki: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. ARKADEGO FIEDLERA W ZIELONEJ GÓRZE
Przedmiot/Stanowisko: j.hiszpański
Liczba godzin (w tygodniu): 2
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nauczyciel j niemieckiego
    Gorzów Wielkopolski (Lubuskie) Zastępstwo 10
    Opis oferty pracy:Nauczyciel języka niemieckiego w szkole podstawowej w klasach VII -VIIIWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sp10@edu.gorzow.plW razie pytań zapraszamy do kontaktu:667659279
  • Psycholog
    Łagów (Lubuskie) Wakat 9
    Opis oferty pracy:Praca w przedszkolu jako psycholog z dziećmi w wieku od 3 - 6 lat.Wymagania:magister psychologii z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:Udzielanie wsparcia psychologicznego dzieciom, które tego wymagają. Prowadzenie dokumen...
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów z niepełnosprawnościami
    Murzynowo (Lubuskie) Wakat 18
    Opis oferty pracy:Nauczyciel współorganizujący w klasie 5.Wymagania:Kwalifikacje do pracy z dziećmi z autyzmem lub z afazją i niepełnosprawnością ruchową oraz niedosłyszeniem