Katecheta

Data publikacji: 2024-03-20
Wygasa: 2024-04-30
  • Miejsce: ełcki, Ełk, Warmińsko-Mazurskie, Polska
Opis oferty pracy:
Miejskie Przedszkole "Niezapominajka" w Ełku poszukuje nauczyciela-katechety religii rzymskokatolickiej dla dzieci w wieku przedszkolnym

Wymagania:
wymagania wg rozporządzenia

Zakres obowiązków:
prowadzenie zajęć z religii rzymskokatolickiej z dziećmi w wieku 3-6lat

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:
mpn3elk@gmail.com

W razie pytań zapraszamy do kontaktu:
87 7326478
Nazwa placówki: MIEJSKIE PRZEDSZKOLE "NIEZAPOMINAJKA" W EŁKU
Przedmiot/Stanowisko: Katecheta
Liczba godzin (w tygodniu): 4
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Znajomość jezyków: polski

Skontaktuj się Podziel się

Podobne ogłoszenia

  • nayczyciel EDB
    Ełk (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 1
    Opis oferty pracy:nauczanie indywidualne dla 2 uczniów po 0,5 h tygodniowoWymagania:studia kierunkowe podyplomowe z przygotowaniem pedagogicznymWymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:sekretariat@zss.elk.pl
  • podstawy przedsiębiorczości
    Ełk (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 2
    Opis oferty pracy:nauczanie indywidualneWymagania:studia kierunkowe, podyplomowe z przygotowaniem pedagogicznymZakres obowiązków:prowadzenie zajęć indywidualnych po 0,5 h tygodniowo z 4 uczniami liceum ogólnokształcącegoWymagane dokumenty aplikacyjne...
  • PSYCHOLOG
    Ostróda (Warmińsko-Mazurskie) Wakat 8
    Opis oferty pracy:psycholog, liczba godzin zajęć realizowanych na danym stanowisku - 8,5/0,38 etatu nauczyciela specjalistyWymagania:Kwalifikacje: studia magisterskie lub studia podyplomowe w zakresie psychologii oraz posiadanie przygotowania pedagog...